
Шпаклівка автомобільна Gold Car GLASS скловолокно 0,21 кг
Шпаклівка зі скловолокном GOLD CAR GLASS 0,21 кг характеризується простотою моделювання та шліфування високими градаціями абразивних матеріалів. Також може застосовуватися для більш низьких градацій абразивів (груба шліфовка P120-P150).
Шпаклівка наближена до твердості лакових покриттів, при цьому виключається утворення переходів між ремонтованої поверхнею і шпаклівкою. Може застосовуватися безпосередньо на заповнює грунт.
Наноситься на суху, чисту, знежирену і матовану основу. Необхідно добре перемішати з затверджувачем у кількості 2-3% ваги затверджувача BPO, і накладати на основу і протягом 5 хв. при 20 C. Більш висока температура скорочує термін придатності продукту і прискорює процес твердіння.
Застосовується:
- заповнення нерівностей на різних видах покриттів (металевих, алюмінієвих і полиэстеро-скляних)
- ручна і машинна обробка абразивними матеріалами методом «на сухо»
- застосовується на поверхнях зі складними формами навіть при накладенні більш товстих шарів
- не забиває наждачний папір при шліфуванні.
- хороші показники зчеплення з основою
- зміцнення ослаблених поверхонь після ремонтних жерстяних робіт, що сприяє підвищенню механічної стійкості відремонтованого елемента
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gold Car |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Автомобільні шпаклівки для армування |
| Тип шпаклівки | Зі скловолокном |
- Ціна: 71,20 ₴

