




Перфоратор Stern PRRH-26-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Stern PRRH-26-1 опис:
Електронне регулювання швидкості
Шарнірний введення кабелю живлення (2 м)
Кейс з приладдям
Ударостійкий пластик
Підвищену якість підшипників
Подвійна ізоляція
Реверс
Комплектація:
Обмежувач глибини свердління ― 1 шт.
Додаткова рукоятка ― 1 шт.
Бури SDS-plus ― 3 шт. (d = 6, 8, 10 мм)
Піку ― 1 шт.
Зубило-лопатка ― 1 шт.
Комплект вугільних щіток ― 1 шт.
Патрон швидкозажимний ― 1 шт.
Мастило для бурів ― 1 шт.
Пилезахисний вертикальна насадка ― 1 шт.
Кейс-валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stern |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 2 565 ₴



