




Ключ динамометричний 1/2" 70-350Nm Toptul ANAF1635
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ключ динамометричний Toptul ANAF1635 ½ " 70-350Nm x645mm(L) – це професійний ключ, оснащений динамометричним пристроєм, для супер точного визначення зусилля затягування кріплення. Застосовується від високоточної збірки вузлів і деталей двигуна авто до обслуговування спец. частин і елементів енергетичних та інших навантажувальних установок авіа і ж/д транспорту. Виготовлений з високоякісних матеріалів, здатних витримувати великі навантаження, що забезпечує надійність і довговічність. Доставка по Україні - безкоштовна! Знижка за промокоду! Інструмент відноситься до класу професійного та має сертифікат відповідності, а також міжнародний сертифікат DIN EN ISO 9001:2000.
Характеристики:
- Довжина – 645 мм
- Зусилля – 70-350 Нм
- Посадковий квадрат – ½"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина інструменту | 645 мм |
| Затискне зусилля | 350 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля, Н/м | 50-450Nm |
- Ціна: 4 304,60 ₴




