Топ продаж










Ключ динамометричний TOPTUL ANAF1621 1/2" 40-210Nm
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ динамометричний TOPTUL ANAF1621 це професійний інструмент, який використовує майстер, якщо йому важливо знати, з яким зусиллям затягується гайка. Головна його відмінність від стандартного гайкового ключа – наявність вбудованого динамометра (приладу для вимірювання моменту сили). Найчастіше динамометричний ключ використовується при створенні промислового устаткування, складання різних пристроїв і будівельних конструкцій – скрізь, де важливо, щоб з'єднання були зроблені з однаковим значенням прикладається моменту сили. Доставка по Україні - безкоштовна!
Характеристики:
- Довжина - 54 см
- Вага - 1720 р

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина інструменту | 540 мм |
| Затискне зусилля | 210 H*m |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зусилля, Н/м | 20-210Nm |
| розмір головки | 1/2 |
| Зусилля | 40-210 Нм тонн |
- Ціна: 3 463,61 ₴






