




Набор головок ударных Toptul GCAD1807 1/2 10-32 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Набір головок ударних TOPTUL GCAD1807 1/2" 10-32 мм + подовжувач 18 од. застосовується при обслуговуванні та ремонті транспортних засобів. Основне призначення ― робота з міцними різьбовими з'єднаннями деталей і механізмів. Виготовлений з якісної сталі з додаванням молібдену і має довічну гарантію якості (при правильному використанні). Куйс для зберігання - металевий.
Комплектація:
- Головка торцева ударна 1/2" 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм
- Подовжувач ударний 1/2" 125 мм
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 18 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
- Ціна: 2 832,72 ₴



