




Мийка високого тиску 1800 Вт VORTEX 5342453
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Мийка високого тиску VORTEX 5342453 оснащена всім необхідним для того, щоб ефективно видаляти сильне забруднення пластмасових, металевих та нерівних кам'яних поверхонь. Трьох поршневий насос з аксіальної шайбою приводу штовхачів. Насосна частина виконана з легкосплавних металів з антикорозійним покриттям, що підвищує зносостійкість і довговічність. Бачок для миючого засобу вбудований в конструкцію корпусу мийки.
Крім основного режиму, апарат може працювати без тиску води на вході, тобто здійснювати забір води з будь-якої ємності достатнього обсягу (перед роботою в даному режимі уважно вивчіть пункт 6 інструкції по експлуатації «Монтаж мийки високого тиску»).
Особливості:
1. Колекторний електродвигун потужністю 1800 Вт максимально збалансований для нагнітання води та миючого засобу з продуктивністю 420 л/год і під високим робочим тиском 140 bar, що дозволяє економити електроенергію при високому рівні продуктивності.
2. Трьох поршневий насос з аксіальної шайбою приводу штовхачів. Насосна частина виконана з легкосплавних металів з антикорозійним покриттям, що підвищує зносостійкість і довговічність.
3. Крім основного режиму, апарат може працювати без тиску води на вході, тобто здійснювати забір води з будь-якої ємності достатнього обсягу (перед роботою в даному режимі уважно вивчіть пункт 6 інструкції «Монтаж мийки високого тиску»).
4. Бачок для миючого засобу вбудований в конструкцію корпусу мийки. Для включення режиму подачі піни проверніть поворотну втулку на насадці-форсунці (детальніше дивитись на малюнку вище, зазначено червоною стрілкою обертання).
5. Для зміни форми струменя, що подається під тиском води, проверніть поворотну втулку на насадці-форсунці (детальніше дивитись на малюнку вище, зазначено зеленою стрілкою обертання).
6. Зручна ергономічна ручка в поєднанні з великими колесами і невеликою вагою апарату (всього 8 кг) забезпечує зручне переміщення, у тому числі і по сходах.
Оптимальна комплектація для побутового застосування без подорожчання апарату:
- фільтр для води;
- турбо-насадка для прибирання у важкодоступних місцях;
- два швидкознімних з'єднання з функцією «Aqua Stop» для шлангів з діаметрами ½ " і¾";
- 5,5 м шланга (оптимальная длина, позволяющая без потери давления и перемещения самого аппарата обрабатывать машину со всех сторон).
Комплектующие возможно удобно разместить и хранить на корпусе аппарата. Корпус аппарата и комплектующие выполнены из экологически безопасных сертифицированных материалов.
Для этой мойки возможно дополнительно приобрести насадки:
- щётки чистящие с вращающимися механизмами 3 вида
- шланг для промывки труб 6 м

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Функція автовідключення, Можливість забору води з ємкості |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Продуктивність | 6.7 л/хв |
| Тип двигуна | колекторний |
- Ціна: 5 930,88 ₴






