




Перфоратор HYUNDAI H 850
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Hyundai H850
Перфоратор HYUNDAI H 850 є професійним інструментом, завдяки високій якості збірки на сучасному обладнанні. HYUNDAI з легкістю впорається з поставленим завданням, при цьому забезпечуючи максимальний комфорт і простоту експлуатації. Багатофункціональний перфоратор, який працює в чотирьох режимах: свердління і свердління з ударом, довбання і вільний довбання. Ідеальне поєднання ціни та високої якості. Сама безпрецедентна гарантія від виробника – 3 роки. 100% наявність всіх комплектуючих в сервісних центрах.
ЦІНА І ЯКІСТЬ! ХІТ ПРОДАЖІВ!

Особливості інструменту:
- 4 режими роботи: свердління - свердління з ударом - довбання - вільний довбання
- Патрон SDS+ для швидкої і легкої зміни оснащення.
- Електронне регулювання оборотів обертання.
- Рукоятка з м'яким покриттям.
- Посилений редуктор
- Функціональна пустотіла рукоятка
- Електродвигун Hyundai
Комплектація:
- Перфоратор – 1 шт.
- Додаткова рукоятка – 1 шт.
- Обмежувач глибини – 1 шт.
- Набір насадок (піка, долото, 3 свердла) – 1 шт.
- Додатковий зубчастий патрон – 1 шт.
- Ключ для патрона – 1 шт.
- Гарантійний талон – 1 шт.
- Керівництво користувача – 1 шт.
- Пластиковий кейс – 1 шт.

Технічні характеристики:
| Споживана потужність, Вт | 800 |
| Напруга, В | 230 |
| Швидкість, об./мін. | 0-1250 |
| МАХ. Частота ударів, уд./хв. | 0-5000 |
| Енергія удару, Дж | 0-2.5 |
| Кількість режимів | 4 |
| Патрон | SDS + |
| МАХ. діаметр свердління в дереві, мм | 30 |
| МАХ. діаметр свердління в бетоні, мм | 26 |
| МАХ. діаметр свердління в сталі, мм | 13 |
| Аксесуари | 3 бура+1 піку+1 долото |
| Вага, кг | 2.7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyundai |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління з ударом, Свердління |
| Тип патрона | SDS-plus |
- Ціна: 2 824,98 ₴




