Топ продаж






Дриль шуруповерт STORM WT-0104
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Дриль-шуруповерт WT-0104 STROM працює в двох режимах роботи: свердління отворів і вкручування/викручування. Також може свердлити отвори в дереві, металі, пластмасі. INTERTOOL WT-0104 відрізняє сучасний дизайн, водяний рівень, зручність і надійність.

Особливості:
- наявність швидкозатискного патрона;
- наявність реверсу;
- потужний електродвигун 420 Вт з обертовим моментом 10 Нм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Діаметр свердління: | дерево: 21 мм; сталь: 10 мм |
| Крутний момент : | 10 Нм |
| Наявність реверсу: | Так |
| Наявність рівня: | Так |
| Напруга живлення | 230 В |
| Патрон: | 1.0-10 мм |
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Швидкість обертання | 0-850 об/хв |
- Ціна: 649 ₴

