
Перфоратор STORM WT-0155
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Перфоратор WT-0155 використовується для свердління отворів в бетоні, камені, цеглі, дереві, гіпсокартон, стали.
WT-0155 не використовується для важких довбальних робіт. Є два режими роботи: свердління і свердління з ударом.
Енергія удару 2 Дж. Модель відрізняє мала вага і невеликі габаритні розміри. Довжина 280 мм, а висота 170 мм Вага 1.37 кг. Цим перфоратором зручно працювати над головою. Корпус міцний, а висока якість збірки.
Це гідний і якісний інструмент.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.37 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Діаметр свердління: | дерево: 30 мм; сталь: 10 мм; бетон: 12 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Швидкість обертання | 0-1500 об/хв |
| Частота удару: | 0-3600 об/хв |
| Енергія удару | 2 Дж |
- Ціна: 1 259 ₴

