




Перфоратор STORM WT-0152
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Перфоратор STORM WT-0152 використовується для свердління отворів в таких матеріалах як бетон, камінь, цегла та інше. Має оригінальний і ергономічний дизайн і здатний забезпечити нормальну і продуктивну роботу.Корпус в області рухомих частин виконаний з алюмінію. Перфоратор має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і просто удар. Потужність двигуна 920 Вт, здатного розвивати 900 про./хв при частоті удару 5185 уд./хв.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ключові особливості | Реверс, Упор глибини |
| Комплектація | Перфоратор, кейс, аксесуари |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині Детальніше: http://rozetka.com.ua/intertool_storm_wt_0152/p229483/comments/ | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Потужність | 920 Вт |
| Режими | Свердління + Удар, Удар, Свердління |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| Частота ударів в хвилину | 5185 |
- Ціна: 2 150 ₴



