Топ продаж










Перфоратор Intertool DT-0180
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Intertool DT-0180
Перфоратор DT-0180 впорається з будь-якими видами робіт пов'язаних з ремонтом. Його плюси полягає в трьох режимах і можливістю зміни швидкості обертання патрона за рахунок інтенсивного натискання кнопки пуску. У перфоратора спеціальний патрон SDS. Це кращий вибір для будівництва, ремонту та інших робіт, пов'язаних зі свердлінням, подрібненням матеріалу
Характеристики:
- Напруга живлення 230 В
- Споживана потужність 850 Вт
- Швидкість обертання 0-900 об/хв
- Частота удару 4400 уд/хв
- Кількість режимів 3
- Тип патрону SDS-plus
- Діаметр свердління дерево: 30 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм; цегла: 67 мм
- Енергія удару 3,2 Дж
- Комплектація кейс; аксесуари
- Гарантія 12 місяців
- Вага 6,000 кг
- Обсяг 0,017140 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Діаметр свердління: | дерево: 30 мм; сталь: 13 мм; бетон: 26 мм; цегла: 67 мм |
| Комплектація | кейс; аксесуари |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Швидкість обертання | 0-900 об/хв |
| Частота удару: | 0-4400 уд/хв |
| Енергія удару | 3.2 Дж |
- Ціна: 1 489 ₴



