Топ продаж










Перфоратор Intertool DT-0181
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Перфоратор DT-0181 призначений як для свердління отворів в м'яких матеріалах (дерево) і свердління з ударом в твердих матеріалах (камінь, бетон).
Особливості:
- порівняно мала вага перфоратора;
- наявність реверсу і фіксатор кнопки пуску;
- відносно невелика споживана потужність і порівняно велика частота, і енергія удару;
- додаткова рукоятка з обмежувачем глибини;
- пластиковий чемодан з набором аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Довбання (удар), Свердління, Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| гарантія: | 12 місяців |
| Діаметр свердління: | дерево 25 мм; сталь: 13 мм; бетон: 22 мм; цегла: 55 мм |
| Комплектація | кейс; аксесуари |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Швидкість обертання | 0-870 об/хв |
| Частота удару: | 0-4400 уд/хв |
| Енергія удару | 2 Дж |
- Ціна: 1 149 ₴



