




Фен технічний STORM WT-1020
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Storm WT - 1020
Технічний фен для випалу INTERTOOL WT-1020 входить в лінійку напівпрофесійного інструменту STORM. У моделі WT-1020 передбачено дві швидкості повітряного потоку з можливістю плавного регулювання температури потоку повітря в інтервалі від 50 до 450°C у першому режимі і 90-600°C у другому. Аналогічно і зі швидкістю повітряного потоку, де 250 л/хв у першому режимі і 500 л/хв у другому. Сам телефон важить всього 0.78 кг. При цьому потужність становить 2000 Вт. Таке поєднання дозволяє виконувати роботи, де необхідний швидкий і потужний нагрівання повітря.
Технічний фен WT-1020 має ергономічну D-подібну рукоятку. Її особливість полягає в тому, що вона закриває пальці рук користувача і захищає від попадання відображеної струменя гарячого повітря і бризок розігрітого матеріалу. Крім того, ви можете самостійно контролювати температуру повітряного потоку. Для цього на корпусі фена розташоване коліщатко, призначений для плавного регулювання температури повітряного потоку.
ЦІНА І ЯКІСТЬ! ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ!

Переваги фена:
- міцний корпус
- плавне регулювання повітряного потоку і температури
- потужний електродвигун з ефективною системою охолодження
- невелика вага
- ергономічна D-подібна рукоятка
- простота в експлуатації
Характеристики:
- Напруга живлення 230 В
- Споживана потужність 2000 Вт
- Кількість температурних режимів 2
- Максимальна температура 50-600 град.
- Гарантія 12 місяців
- Вага 1,188 кг
- Обсяг 0,008246 м. куб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.78 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Плавна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура | 50-600 град. |
| Напруга живлення | 230 В |
- Ціна: 539 ₴


